Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2019, 22:33   #18
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Tak, dobrze, żeśmy w komplecie . Ale awatary u mnie są prawidłowo, ktoś jeszcze ma taki problem?

Post chyba jutro, najpóźniej w czwartek. Wszystko mam zaplanowane, ale wtorek i środa to dla mnie zawsze intensywne dni i nie mam wtedy wiele czasu. Postaram się, by był szybko i w tym poście tutaj umieszczę taki konspekt nowej tury, jak ten z tury pierwszej.

Cytat:
Rozumiem, że Emil nie zauważył nikogo, kto by podsłuchiwał rozmowy BG i Klausa w "Fortecy"? Deklarowałem chyba takie działanie.

Scenki osobiste rozgrywamy jakoś bardziej prywatnie, czy w ten sam sposób co tą kolejkę?
Nie zauważył.

Proponuję na ogólnodostępnym docu, z tym że każdy będzie miał wydzieloną sekcję i to będzie tura solówkowa. Jeśli ktoś życzy sobie utajnić jego scenkę, proszę zgłosić, a rozegramy w docu z jego KP. Przy czym i tak wyląduje to w końcu w sesji .
 
MrKroffin jest offline