Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2019, 12:08   #1532
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jest post z mojej strony. Termin odpowiedzi do 20 kwietnia, chyba, że chcecie przerwę wielkanocną. Aiko, wiem, że możesz mieć problem z dostepnością, więc będę potrzebował jakieś wytyczne.

Co do czasu:
Arvelus możesz pisac spokojnie, chyba, że idziesz do katedry. Wtedy czekamy na posta Dru i Aiko. W Płocku jest późne popołudnie. Przed zachodem zdążysz się przejść do chatki Stygii.

Lunatyczka... miał być spokojny i przyjemny pościk, tymczasem po działaniach Eberharda Klara została sama. Niewidoma... tak naprawdę nie wie gdzie się obudziła.

Icarius u Was jest jakieś półtorej godziny po zachodzie słońca. Kontynuować przygotowanie obrony możemy na gdocu

Termin następnego posta jak wspomniałem do dogadania, ja sugeruję 20 kwietnia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline