Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2019, 17:16   #434
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Ok, zaczynam wychodzić na prostą z tymi odpisami. Postaram się w weekend porobić swój post. Jeśli się nie pogubiłem to wszyscy już dali swoje posty. Jak ktoś coś ma jeszcze dorzucić, zadeklarować czy co to jest okazja.


Cytat:
Koichi zostawia starą, podartą pelerynę przeciwskażeniową i bierze pełen slot środków opatrunkowych (czyli bandaż 4/4).
- Ok, zmieniłem palerynę na bandaż (4/4).



Cytat:
Czy ja tez mogę cokolwiek wymienić?
- Tak ale to co się da ze skutymi z przodu rękami. Jakieś bandaże czy konserwy spoko.



Cytat:
Ja też wymieniam uszkodzone fanty i dokładam zużyte, by dopełnić sloty jakoś....
Konkretów nie podam teraz, bo google coś jakiś czas temu zmienił i mój screen reader nie czyta google sheets totalnie...
- Ok, na tą chwilę Joe ma takie coś ze sprzętu:

1 noże rzucane (4/4)
2 noże rzucane (4/4)
3 br.kr.cię (DE .50 BMG)
4 br.kr.cię (DE .50 BMG)
5 mag (6/8)
6 raca chem. (3/4)
7 lighstick (4/4)
8 2l wody
9 autozastrzyk antyradowy (3/4)
10 płyn na komary (2/2)

11 peleryna antyskażeniowa (1/1)

- Czyli w tej chwili Joe jest przeciążony o 1 slot i ma jw. Możesz coś w tej materii wymienić. W kryjówce są głównie racje żywnościowe, opatrunki, świece, race itd. sprzęt raczej surwiwalowy.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline