Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2019, 00:17   #287
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Dobra, kilka rzeczy do wyjaśnienia.

Bardiel, nie ma części dla ciebie, bo w zasadzie nie widzę powodu, dla którego twoje działanie ma się nie udać, a licząc bardzo, bardzo optymistycznie, jesteś około 20 minut do przodu względem pozostałych. Nie mam pojęcia co zastaniesz po powrocie pod szpital, więc muszę cię jeszcze trochę wstrzymać. Ale spokojnie, niedługo

Mike, jakbyś mógł w swoim ostatnim poście wrzucić wcięcie i justowanie.

W razie pytań, pytajcie

EDIT:
Aha, bym zapomniał. Z jednej strony to fajne uczucie, ale z drugiej to bardzo smutne, że kiedy jestem tak bardzo cyniczny, moje prognozy potrafią się sprawdzić: https://fakty.interia.pl/slaskie/new...ch,nId,2895850
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 14-04-2019 o 00:28.
Alaron Elessedil jest offline