Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2019, 01:44   #291
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mike, dzięki
W kwestii mocy, to ja mogę ci to tylko napisać innymi słowami. Karl wpadł na policjanta (pomijam Patricię, bo nie wpłynęła tu na nic). Obaj się przewrócili. Karl zaczął widzieć zupełnie inne miejsce z perspektywy koszulki polo, po której może się przemieszczać (góra, dół, boki). Jak zjedzie niżej, to będzie widział z niższej perspektywy. Jak podjedzie w prawo, to będzie widział z perspektywy bardziej z prawej strony. Może patrzeć do przodu, do tyłu, w górę, w dół, na boki.
Nagle wszystko do pewnego stopnia się urywa. Wciąż widzi tamto miejsce (ze Smithem), ale już nie słyszy. Zza tego obrazu przebija obraz szpitala (nie wiem czy kiedyś bawiłeś się photoshopem - masz tam opcję "przezroczystość" początkowo scena ze Smithem ma 80% przezroczystości, a warstwa ze szpitalem jest pod warstwą ze Smithem). Od momentu zerwania (widzenia obu scen) wszystko dociera do Karla z opóźnieniem, jego umysł jest do pewnego stopnia otumaniony. A potem szpital powoli przesuwa się do przodu względem sceny ze Smithem (ostatecznie szpital 80%, a Smith to dolna warstwa). I tak naprzemiennie. Kiedy jest warstwa ze Smithem, możliwość ruchu przód-tył zanika. Pojawia się w analogicznie przeciwnej sytuacji.
Mogę to też ująć w punktach, jeśli będzie potrzebna

Wszyscy
Mam prośbę o to, żeby akcje znajdowały się w postach (nie muszą być we własnym, po prostu, żeby były w czyimkolwiek).
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 14-04-2019 o 01:50.
Alaron Elessedil jest offline