Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2019, 03:12   #437
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 21 - No to idziemy

- Oki, no to mój post jest. :> Co do terminu to do czw. 25.IV. No chyba, że wyrobicie się wcześniej np. do następnego weekendu no to może i ja bym dał radę wcześniej.


Stan Zdrowia:

Mervin M. Wilgraines - 10/10; zdrowy;
David Greer - 12/12; zdrowy;
Sigrun Krieghafen - 10/10; zdrowa;
Koichi Takesumi - 8/10; ranny; naznaczony
Joe Xero - 10/12; ranny;
Marian Zapała - 10/10; zdrowy;
Leila Birar - MIA
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)
Michael Craven - KIA (Tura 16)



- Oki, post tak po prawdzie aby ruszyć sesję po tych moich urlopach. Jest jeszcze okazja do wymiany/uzupełnienia ekwipunku kto do tej pory nie zdążył.

- Z mechy wszyscy są najedzeni i wyspani. Koichi i Joe są nieco nadkruszeni wcześniejszymi ranami ale nie na tyle by mieć już modyfikatory za rany.

- Sprawa kajdanej Mariana zostaje otwarta. Czyli jak się kto utożsamia do tej sprawy to jest okazja się wypowiedzieć a nawet coś zrobić. Jeśli Marian no i reszta zdecyduje się odłączyć od stalkerów no to w tej turze jest okazja i chciałbym mieć w tej turze. Wówczas stalkerzy idą swoją drogą a reszta swoją. Jeśli ze stalkerami no to póki co Marian zostaje w kajdankach.

- Jeśli Marian wybiera wolność i swobodę wówczas Nick zostawi kluczyki ale tak, że stalkerzy odejdą zanim Marian się uwolni.

- Ogólnie gdyby ktoś, coś pisał w doc to niech da tutaj znać. Na razie wszyscy BG i BN są w jednym miejscu więc sceneria sprzyja wszelkim interakcjom wzajemnym.


---



- Chyba tyle ode mnie. Jak coś niejasne no to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline