Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2019, 12:22   #297
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Szpitalni, zamieszczam rzut taktyczny pola.


Sytuacja jest trudna do ucieczki, ale nie niemożliwa. Kombinujcie
Zdradzę wam, że sytuacje trudne dają mi największą szansę, że znajdę aktywator dla waszej mocy. A przypominam, że szukam okazji!
Tu mogą się posypać moce.


Brilchan, lojalnie uprzedzam zanim dasz akcję wiążącą.

Jeśli obstawiłeś dobrego konia, to masz 100% szans na to, że moc się ujawni. Jeśli obstawiłeś złego konia, to nawet nie będę rzucał, bo sytuacja jest tu jasna jak słońce w bezchmurny dzień i wszyscy pożegnamy się z Adamem. Po takiej śmierci nie będzie wskrzeszenia. Podobnie jest z urazami. Jeśli ktoś wam złamie nogę, najpewniej będziecie się z tym borykać do końca sesji.

To jest jak ze skokiem z wieżowca. Jeśli jesteś pewien, że masz moc latania/lewitacji, to się uda. Ale jeśli jej nie masz, to po prostu zostanie z ciebie rozbryzg na betonie.

Grasz va banqe na własne ryzyko. Nie zrozum mnie źle, możesz zrobić tak jak zaplanowałeś. Bez żadnego problemu. Ja przedstawiam opcje i ich konsekwencje: jeśli wybrałeś dobrze - masz moc w kieszeni; jeśli wybrałeś źle - żegnamy się. Dalsza decyzja jest twoja.

Przypominam, gramy z maksimum realizmu, jaki jest możliwy w tego typu sesji.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline