Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2019, 19:06   #302
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
No tak myślę że chyba jednak nie będę ryzkować gram jeszcze w sesji Discorda i tam mi postać padła właśnie trupem a Adamem chciałbym jeszcze pograć. Jak tam czytam odpis MG i komentarz tutaj to mam wrażenie że nasz szanowny prowadzący daje mi do zrozumienia że moja postać padnie trupem.

W sumie to Adam będzie robił za dywersje dla Kazika bo on ma największe szanse poinformować świat co się dzieje :P zmodyfikuje ten pomysł na post z rana ale nie będę atakował stróża.
A jakiego działania oczekujesz od Kosego? Bo ja tu chciałem zrobić piękną przemowę osoby często zatrzymywanej przez funkcjonariuszy i która dzięki temu liznęła trochę zagadnień z dziedziny prawa. XD
 
Lynx Lynx jest offline