Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2019, 19:32   #303
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
A jakiego działania oczekujesz od Kosego? Bo ja tu chciałem zrobić piękną przemowę osoby często zatrzymywanej przez funkcjonariuszy i która dzięki temu liznęła trochę zagadnień z dziedziny prawa. XD
Wątpię żeby to pomogło skoro grożą spluwą generalnie masz mój nowy post w sesji z opisem działania ale tak dokładniej

Cytat:
- Kazik odwrócę uwagę tego Goryla ty spierdalaj i proszę cię poinformuj świat a w szczególności mojego brata o tym, co tu się odpierdala. Ty najszybciej dotrzesz do ludzi masz od niego w PW info o tych punkcjach


Pewnie przy pierwszej zwrotce Adam dostanie kulkę w łeb

Generalnie wywala się z wózka i hałasuje żeby odwrócić uwagę stróża bo nie jest żadnym parolimiczykiem więc nawet jakby udało mu się wyjść z pokoju to raczej by go dorwali.

Metagrowo liczę że moc Karla zablokuje następny strzał w kierunku Adama albo może jakaś Adamowa moc się ujawni ? :P może ma siłę sugestii i strażnik padnie na ziemie

W każdym razie Adam się podkłada w nadziej metagrowej że superagent go potem uratuje :P
 
Brilchan jest offline