Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2019, 22:19   #24
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Spokojnie Doktorku ten przedstawiciel Aniołów to sojusznik okazuje się że Śmieszka jest bardziej pokręcona niż nam się zdawało porwała tego tutaj do swojego prywatnego zoo żeby udowodnić że jest lepsza od reszty rasy a przynajmniej tak twierdzi... Jak na razie doprowadził mnie do ciebie więc może rzeczywiście zemsta coś znaczy ?- Tony gorzko się uśmiechnął bo brzmiało to wyjątkowo ironicznie w ustach półnagiego mściciela.

- Nie wyglądacie najlepiej Doktorze trzymajcie wasz odpromiennik- Podszedł do kosmity i wcisnął mu krążek w rękę - Znalazłem dla was też coś w rodzaju medyka... Ten miły zielony kotek to duszek lasu taka uczynna istota z tego wymiaru przed chwilą uratował mi życie po wybuchu więc wziąłem go ze sobą sądząc że cofnie efekty promieniowania power cosmic na tobie i Jenny- Wyjaśniał starając się podprowadzić Władce Czasu do kotka.
 
Brilchan jest offline