Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2019, 23:51   #310
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Bardzo, bardzo, bardzo ważna kwestia: jeśli ktoś zastosuje metagaming, to ja też go zastosuję. Sprawię, że rzeczywistość sesyjna taką osobę zgnoi na całego i nie będę się przy tym oszczędzał. Wykorzystam cały pokład mojej sadystycznej kreatywności. Bynajmniej nie żartuję. Możecie mnie sprawdzić. Na własne ryzyko
Nie bawimy się w osobne doci, bo uznałem, że są tu ludzie, którym można zaufać. Ja gram fair i oczekuję tego samego.

Mike, jakby ci to obrazowo wyjaśnić... W pełni sprawny nie jest, ale nie jest też taki, że regulamin zabrania tego powiedzieć
Jest w sytuacji trudnej, ale i tak łatwiejszej niż KlaneMir, który po prostu zemdlał. W twoim przypadku... o! To tak jakbyś działał jedną myszką na dwóch osobnych komputerach. Robisz: "pstryk!" i kursor porusza się na pierwszym monitorze, a na drugim jest bez ruchu. Przełączasz ponownie i kursor na pierwszym zamiera, a porusza się na drugim. Tu jest tak samo. Do tego masz lagi. Ciężko ocenić jakie, ale czujesz, że wszystko dociera z opóźnieniem. Może to będzie obrazowe: ciosu na gardę nie wyłapiesz.
W razie czego pytaj, a postaram się jeszcze uszczegółowić
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline