Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2019, 10:39   #115
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Fajnie się grało postaci wasze i NPC też były fajne teoretycznie można by wykorzystać wadę Biskupa gdzie Sasha nagle potrzebuje jego i Iskry żeby coś załatwili i Biskup nakazuje Macowi dołączyć do kolejnej Sfory i można by dokończyć grę razem z tymi graczami z drugiej wersji sesji ?

Jaśmin nie musisz się martwić nie biorę tego osobiście bardzo się fajnie z tobą grało. Też się czuje współwinny bo mam pomysł na fajny odpis na docku ale ostatnio nie miałem czasu.

Myślisz że mógłbyś wkleić z Docka ten dialog co tam masz ? Bo nie lubię jak się dobry kawałek tekstu marnuje tak w ramach pożegnianiania :P

Ja bym z chęcią jeszcze pograł Kesseg jeżeli ty jesteś zainteresowany widzę kilka rozwiązań:

- Nie wiem jak wygląda sytuacja postaci z tej drugiej sesji która wylądowała w archiwum czy chcą grać czy nie.

- Mógłbym próbować grać solo jeżeli ty byłbyś zainteresowany.

- Tak trochę nie wiem czy pisać na docku bo miałem całą przemowę gotową i ten plan zeby dążyć do wielkiego wiecu ale teraz to raczej się nie uda.

Możemy ewentualnie zagrać w solówkę w tym tempie jaki było dotychczas mi tam nie przeszkadza we wczuwanie się w postać (i to Kainie broń nie jest żadna szpila do ciebie Jaśminie po prostu tak mam) teraz wznowiłem sesje solową po 3 latach przerwy wcześniej dokończyłem sesje po roku.

Podoba mi się twój styl prowadzenia K i twoj fajnie NPC z którymi chcę się wchodzić w interakcje ewentualnie
 
Brilchan jest offline