Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2019, 11:15   #116
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 1 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
Dobra, to kilka kwestii organizacyjnych:

1) Jaśmin - rozmowę twojej postaci zakończyliśmy, więc w sumie czekałem teraz aż Brilchan załatwi sprawę Smokefisha, żeby może zgrać was znowu razem, bo jeśli bym wysłał Jakuba na kolejne niezależne działanie to znów by się to rozdzieliło na nie wiadomo jak długo. A zajęcie się kwestią haitańską to coś co lepiej by było gdybyście robili w dwójkę. Niestety rzeczywiście się to rozciąga strasznie. I rozumiem cię dobrze, bo mam podobnie. Jeśli chcesz zrezygnować, rozumiem, chociaż może moglibyśmy się wszyscy spiąć nieco, żeby zlikwidować te przestoje. Brilchan - też byś musiał się pod to podpisać, bo w takim wypadku to albo wszyscy albo wcale.

2) Z graczami z drugiej sesji przenieśliśmy się na docsy i nawet nie zauważyłem przeniesienia tematu. Odarchiwizuje się go jak będziemy przerzucać rzeczy z docsa, tak myślę. Można by przemyśleć połączenie obu sesji, aczkolwiek jest też:

3) Mam gracza, który pyta o możliwość dołączenia. Przygotowywałem dla niego osobny wątek, ale po tym jak Ehran zrezygnował to zastanawiałem się, czy by go zamiast tego nie przypiąć tutaj. Pod względem fabularnym wymyśliłem już sposób, więc decyzja należałaby do was (albo tylko do ciebie, Brilchan, jeśli Jaśmin ostatecznie zdecyduje się zrezygnować).
 
__________________
Voracity - eng cover (Overlord 3 season OP)
Kesseg jest offline