Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2019, 11:16   #29
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MrKroffin Zobacz post
1) A ja odpisałem

2) No nie wiem, czy taka zmiana jest dopuszczalna, przynajmniej patrząc na fakt, że od razu zadeklarowałeś wyjście i szukanie czegoś innego. Reakcja Levina jest zasadna, powinieneś wcześniej mu określić swoje intencje. Mogło dojść do błędu w komunikacji, ale także między postaciami.

3) Tak, zakupił porcję pożywienia (mięso). Odlicz od ilości pieniędzy zgodnie z cennikiem w podręczniku. Przepraszam, jestem ostatnio troszkę zabiegany.
1) Odpisane.

2) To kończymy na: "Mówił coś tam jeszcze, ale Beka już wyszedł. Miał go gdzieś."? No dobra, trudno. Wybiję mu ten błąd z głowy pałką przy najbliższej okazji.

3) Chciałem jeszcze pochodnie i pieprz.
 
Lord Cluttermonkey jest offline