Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2019, 18:58   #320
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Znam twoją moc lepiej niż ty, więc to raczej nie ja muszę uważać


EDIT:

Mamy małe zmiany.
1. PD zostało przydzielone.
2. Pod wykresem w arkuszu dodałem mały wykaz tego, na co patrzę w każdej turze i ile PD jest za to. Uzależniłem to od posiadanego przez was poziomu. Czasem zaokrąglam w górę, czasem w dół, jeśli istnieje taka potrzeba. Aktywność: nieco zerojedynkowa cecha. Materiały: większy (jednorazowo lub sumarycznie) wpis do materiałów. Poprawny post: składnia, stylistyka, interpunkcja. Warto przepuścić tekst przez Worda przed wysłaniem
W sumie w jednej turze można dostać nawet 1/4 poziomu bez podliczania przypisanego indywidualnie PD (akcje i inne) oraz PD wynikającego z zadań.
3. Mamy wyniki Plebiscytów


EDIT2:

Mike, jeszcze poproszę o wcięcie i justowanie, i będzie gitarrra.

KlaneMir, Mitras słyszy szept Angeli przy uchu.

Grave Witch, wasz układ to: Angela-Mitras-Niemiec, a nie Angela-Niemiec-Mitras.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 16-04-2019 o 21:02.
Alaron Elessedil jest offline