Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2019, 23:35   #82
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Przy pierwszym zetknięciu świetlistego preta z pokrytym krwawymi runami torowiskiem, Bebok zastygł w napięciu. Każdy jeden nerw, każdy podprogram, wszystko czekało w obawie przed piekłem które zaraz miało się rozpętać. I jeszcze raz. I jeszcze raz. A teraz na zbiorniku.
Piekło nie nadeszło, demony nie wylały się na nich straszliwa fala. Kocięba zrobił swoja robotę dobrze, jakakolwiek by ona nie była, a Bebok wytarłby spocone ręce na spuście, gdyby nie sterował nim przez DNI. Wytarcie do sucha spoconego umysłu nie było takie proste, ale zdecydowanie miał zamiar to zrobić na najbliższym postoju.

- Cokolwiek odstawiają koledzy z nowego ZSRR… to coś bardzo złego -
- Jesteś pewny ze to ich, i to nowe? - jeżeli tak, Bebok miał sporo niemiłych myśli. O pułapkach, o tym jak daleko tory mogły donieść informację o tym że tu byli i co mogło z tego wyniknąć. To ostatnie pytanie w sumie zasługiwało na zwerbalizowanie - Ktoś na końcu torów zauważy co tu zrobiłeś? -



- Antena satelitarna będzie gotowa za dwie. Odradzam nadawanie od razu sprzed wejścia, będą wiedzieć którędy opuściliśmy MRU - krasnolud rozejrzał się i uznał za stosowne elaborować - Mogą mieć jakieś trzmiele w powietrzu, sygnału nie przechwycą, ale emisję energii mogą namierzyć -

- Zrobię full wipe i nie zostanie nawet ślad po mojej stronie. Będzie kopia u dowództwa, a u ciebie będzie bomba danych czy prewencyjny wipe na odpięcie z DNI? - dopytał - Teren dookoła wygląda bezpiecznie, to jest brak źródeł energii i brak zbiorników skażeń w bezpośrednim otoczeniu. Formy życia się oddalają się od nas, więc chyba nie będą próbowały nas pożreć -

- Po wojnie to ja ci pokażę piknik, wejdziemy na katowicką hałdę z bjyrem a wusztem i zobaczysz że piknik wcale nie tak powinien wyglądać -
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline