Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2019, 05:56   #43
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rozyczka Zobacz post
KP

Moja piątka. Póki coś bez wspomnianych relacji, poza pastereczką. Ale jak kto chętny walić śmiało.
I chyba to już wszystko, chyba że coś przegapiłam.
Dopiero zauważyłem, że masz postać z 16 WIS i 18 CHA. Oby przeżyła, bo byłaby z niej dobra eklezjastka, kapłanka czy genialny kupiec. Zgłoszenie zaakceptowane.

Cytat:
Napisał Icarius Zobacz post
Ja postaci najpewniej jutro rozpiszę. Choć mamy jeszcze 12 dni.

Jak postać ma modyfikator ujemny w cons to tyle mu się odejmie od startowych Hpków? I ile ich jest na starcie na poziomie 0? Tak z ciekawości pytam.
HP to 4 (maks z HD 1d4) + modCON, minimalnie 1. Jeśli ktoś wylosował najemnika, ma dodatkowo +1 HP. Na pierwszym poziomie będziemy dorównywać do kostki klasowej, co najbardziej odczują wojownicy (8 HP), ale tacy magic userzy raczej w ogóle (dalej przeważnie 4 HP). A na kolejnych poziomach już turlamy.

PS Niewiele to wpływa na grę, ale z Mystary pewnie do czasu startu sesji jeszcze zdążę zrezygnować na rzecz domyślnego settingu ACKS albo czegoś autorskiego.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 18-04-2019 o 09:38.
Lord Cluttermonkey jest offline