Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2019, 12:37   #28
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Czy ciągła sesja jest w dalszym ciągu ciągle otwarta ? Bo stęskniłem się za twoim stylem prowadzenia Mike znam trochę uniwersum MK grałem w jedynkę i 3D oglądałem filmy i cinematki z najnowszych gier czytałem też trochę fanwiki.

Nie żebym znał jakoś na wyrywki ale mniej więcej kojarzę... Sesje tak jak i tą drugą superhero co prowadzisz planowałem czytać ale jakoś się nei zgrało.

Co do postaci myślałem o zbuntowanym mnichu który wychował się jako sierota w kościele ale zbuntował się przeciwko rygorowi uciekł z klasztoru i z radością łamie wszystkie 108 splamień buddyiskich. Na życie zarabia uczestnicząc w nielegalnych walkach gladiatorskich wykonuje też wymuszenia i porwania.

Myślałem żeby Agencia rządowa go złapała i zaproponowała odpracowanei wyroku w formie mięsa armatniego na co postać by się zgodziła wprost zachwycony pomysłem że uczyni to co jego kochanemu klasztorowi przychodzi z takim trudem.
 
Brilchan jest offline