Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2019, 23:23   #96
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
ponieważ wózek czy jakiś muł kosztuje 100 zasobów, to pi razy oko 100 zasobów to jakieś 30 złotych koron. 5 zasobów to będzie jakieś 1,5ZK. Aż tak rozrzutny to nie. Srebro albo 2 by sypnął (co by stanowiło tak 1/3 punktu zasobów). Czy te punkty zasobów coś zmieniają, że wolisz ich używać zamiast monet? Byłoby prościej, bo jest cały komplet cen gotowy.
- Niezbyt ma sens przeliczanie zasobów na monety z oryginału. Ceny różnych rzeczy/usług i tak pewnie nie zgadzałyby się z tymi z podręcznika. Dlatego operujemy samymi zasobami bez wnikania ile to jest złota, srebra czy miedzi w grze. A najmniejsza pula to właśnie 5 zasobów aby nie bawić się w jakieś ułamki. Dlatego i ceny w ściądze są zaokrąglone do 0 albo 5.


Cytat:
W komentarzach prawdopodobnie też nie da się wrzucić, przynajmniej ja tu nie widzę nigdzie opcji dodania rzutu. Ale możesz rzucić za mnie, nie ma problemu
- W komentach się raczej nie da bo musi być panel z uruchomioną kostnicą a to jest tylko w sesji. Ale możesz np. przekleić rzut z jakiejś kostnicy tak jak Ehran to robi czy cóś w ten deseń. Generalnie o ile się da to wolałbym aby proste rzuty to byście robili sami za swoje postacie No z walką pewnie się nie da bo tam jest dużo rzutów na jedną turę nawet no to już ja pewnie będę rzucał no ale takie proste rzuty to wolałbym właśnie abyście robili sami.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline