Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2019, 23:51   #142
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Znajdowanie Nessie idzie Straży nadzwyczaj sprawnie. Poszukiwacze Przygód także coś znaleźli, choć może raczej należałoby powiedzieć, że coś znalazło ich.
I tak, to jest Wasz problem. A może nie?

Wystarczą mi krótkie deklaracje w tej rundzie, stąd minimalnie skróciłem termin.


P.S. Przyznam że podoba mi się prowadzenie takiej sesji. Kontynuacja jest już pewna (o ile znajdą się ludzie, którzy będą chcieli grać. Wy macie oczywiście zarezerwowane miejsca jeśli będziecie zainteresowani), myślę też o utrzymanej w podobnym klimacie sesji o goblinach próbujących dostarczyć swoje zielone piwo ("prawdopodobnie najgorsze na świecie") na krasnoludzki odpowiednik Oktoberfestu albo broniących swojej jaskini przed awanturniczą drużyną szukającą skarbów. Myślicie że znajdą się chętni? Warto nad tym pracować?
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline