Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2019, 23:56   #85
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Jak mówiłem. Całkiem tu przytulnie po pozbyciu się paru zjaw i zapaleniu świec. - Podsumował Oswald i usadowił się na starym, lekko chwiejącym się fotelu naprzeciw okna z witrażem.

- Z tym kielichem to bym uważał. Wygląda podejrzanie no i musi być jakiś powód dla którego nikt go nie zrabował. Nazwijcie mnie paranoikiem, ale śmierdzi mi to magią. Dobrą? Złą? Cholera jedna wie. - Zamyślił się wpatrzony w rzeczone naczynie oblane poświatą księżyca. Pomimo spokoju świątyni, lęk przed trupiobladą tarczą luny nieubłaganie wkradał się w jego myśli.

- No i kolejny raz przydałby się nam jakiś magister czy inny uczeń kolegium. Mam wrażenie, że dużo nam umyka bo po prostu tego nie widzimy. - Pokręcił głową. - Nie jestem śpiący. Wezmę pierwszą wartę. - Powiedział z lekko wyczuwalnym wahaniem, ponownie zerkając w stronę okna.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline