Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2019, 00:50   #32
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jak rozumiem zdolność 5 punktowa ma być po prostu opisane jako fatality mojej postaci ?

Czy chcesz żeby ci to opisać na tym docku co zalinkowałeś, wysłać PW, założyć kolejnego docka czy też po prostu tutaj w temacie pisać ?

Co do stylu walki to walczyłby jak mnich Shaolinu bo tam się wychował z tą różnicą że podczas walk na arenach i innnych wymuszeń nauczył się trochę mniej uczciwych chwytów.

Myślałem jeszcze czy nie dać mu specjalnej (w sensie sygnature nie żadne magiczne nie wiem co) broni długi łańcuch z ostrymi zadziorami które można uruchamiać i wycofywać kilkoma przyciskami na broni.

Mam jeszcze pomysł na wadę i tą jedną umiejętność na 3 ale z tym to poczekam żeby się dowiedzieć gdzie ci te informacje podać.

Zastanawiam się czy nie powiązać postaci z Czarnym Smokiem że niby był ich low lvl enforcerem i gwiazdorem na arenie nielegalnych walk. Nikt super znaczący ale mogli go dorwać podczas jednego z rajdów.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-04-2019 o 00:53.
Brilchan jest offline