Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2019, 13:30   #311
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Tkacz Ziemi ze skrzyżowanymi ramionami przysłuchiwał się wypowiedziom.

- "Maska Amona? Nikt nie pytał o maskę Amona... "- pomyślał Daichi Spojrzał jeszcze na szczerzącego się bratanka ze zmarszczonymi brwiami, a potem na Aiko. Wielu uważało, że Daichi wtedy wygląda jakby musiał za długo myśleć. Chwilowo miał akurat co przemyśleć, więc zyskanie na czasie się przyda: -" Smark buja jak z nut i bez tego... Choć trzeba mu pogratulować polotu dla tych bajeczek. Jasne Smark chce się wydostać, ale skoro wie o Masce Amona, to musiał maczać w tym palce. Nie żebym miał się kiedy przywiązać do niego, żeby żałować co z niego wyrosło- Złodziej? Przemytnik? Ale spłoszyć Bai'a też nie mogę... Cóż... A jakby tak trochę postraszyć tę Małą Wiedźmę?"

Przyszedł mu na myśl paskudny pomysł. Paskudny, ale może wtedy Bai nie będzie stawiał oporu. Sprawiał wrażenie bardziej kłopotliwego niż Aiko. Choć kto wie z tą małą wiedźmą... Szturchnął stopą w nogę Marka. Zamrugał do niego tak, żeby młodszy policjant zobaczył, ale nie Bai.

Pomasował skroń. Wskazał palcem kolejno na Aiko potem na Bai'a.
- Co ja mówiłem o Słowie przeciwko Słowu? Bez zobaczenia tej Maski to równie dobrze może teoretycznie być i jednocześnie nie być i maska Awatara Aanga. Wiecie jak z tym kotem co to w teorii naraz żyje i nie żyje.
A skoro mamy słowo przeciwko słowu ... Do czasu wyjaśnienia sprawy oboje jesteście Podejrzani. Pojedziemy i zobaczymy ten dowód. Sierżancie Zolt proszę skuć te panią. Rączki najlepiej na plecy
-wskazał na Aiko. - A Bai pójdzie też z nami...
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 21-04-2019 o 16:00. Powód: Pare błędów składni
Guren jest offline