Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2019, 13:30   #148
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Znajdowanie Nessie idzie Straży nadzwyczaj sprawnie. Poszukiwacze Przygód także coś znaleźli, choć może raczej należałoby powiedzieć, że coś znalazło ich.
I tak, to jest Wasz problem. A może nie?

Wystarczą mi krótkie deklaracje w tej rundzie, stąd minimalnie skróciłem termin.


P.S. Przyznam że podoba mi się prowadzenie takiej sesji. Kontynuacja jest już pewna (o ile znajdą się ludzie, którzy będą chcieli grać. Wy macie oczywiście zarezerwowane miejsca jeśli będziecie zainteresowani), myślę też o utrzymanej w podobnym klimacie sesji o goblinach próbujących dostarczyć swoje zielone piwo ("prawdopodobnie najgorsze na świecie") na krasnoludzki odpowiednik Oktoberfestu albo broniących swojej jaskini przed awanturniczą drużyną szukającą skarbów. Myślicie że znajdą się chętni? Warto nad tym pracować?
ja chcę, ja chcę, marzę o tym całe dnie
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline