Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2019, 16:49   #807
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Widzisz jak z lasu wyłania się Xenomorphus z podejrzanym czymś na grzbiecie. Obok idzie ork z młotem i toporem i dwa białe wilki drepczą u jego boku. Co robisz?
– Zamurowało mnie.
– Są coraz bliżej.
- Nadal jestem zamurowany.
- Podchodzą blisko i zatrzymują się. Ślina kapie z niedomkniętej paszczy wielkiego, czarnego wierzchowca, wypalając trawę.
- Nerwowo przełykam ślinę.
- Podejrzany typ, zwierz, człek, czy co to tam jest, zsiada ze swojego przerażającego wierzchowca, wskazuje cię szponem i pyta towarzysza, „A tego zarżnąć mogę? Bo widziałem, że już chciał nas okłamać".
- Zaczynam się zastanawiać po co brałem ten kredyt na dom na wsi.
- Jeden z białych wilków mówi do ciebie ludzkim głosem…
- Rzucam się do ucieczki do chaty z okrzykiem: Halyna, znowu, chowaj dzieciaki!!!

Wszyscy:
Wieśniak zignorował pytanie Kiti i pobiegł w głąb wsi, krzycząc:
- Halyna, znowu, chowaj dzieciaki!!!
Kiedy wbiegł za róg drewnianej chaty, dał się słyszeć głuchy odgłos uderzenia. Jednocześnie ucichł odgłos chlupotania butów wieśniaka o grząską ziemię, a na trawę przy rogu chaty chlapnęła czerwona ciecz.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline