Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2007, 20:03   #18
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witaj zacna Pani MG.
Jako, ze mieszkam w szkocji, chcialbym wcielic sie w postac kilt noszaca. Avalon slawic bede swymi poczynaniami (jesli tylko zostane przyjety do gry).
Gralem w 7th sea. Jesli nie jest Ci obcy breavheart, to pozwol, ze wciele sie w postac podobna do irlandczyka. Byl on bliskim towarzyszem Wiliama Wolesa. Taki troszeczke zwariowany i bezczelny, pewny siebie dzikus w kilcie. Takim wlasnie jestem ja, wiec bedzie mi sie latwo wcielic w postac.
pozatym mam kilku przyjaciol z irlandii i bardzo podoba mi sie ich podejscie do zycia.
Pozdrawiam.
ps. mam pytanko, poniewarz jestem dzisiaj zalogowany, a nie chcialbym przegapic tej gry, prosze podpowiedziec mi jak i gdzie moglbym wyslac karte/postac i co to KP?
 

Ostatnio edytowane przez Manji : 26-07-2007 o 20:16.
Manji jest offline