Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2019, 21:19   #109
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Rozpocząłem rozmowę z Klausem jeszcze przed dotarciem do ratusza, by ustalić taktykę (może być to tuż przed, a może być jeszcze daleko do celu, zależnie od tego, jak płynnie nam będzie szło ).
- No to raczej trzeba czekać na Ehrana. Ale jeśli by się nie wyrobił z postem to lepiej przgotuj się napisać post w swoim imieniu.



Cytat:
Co do drogi, to Bernard popiera Karla.
- No to się dogadajcie co, jak i gdzie


Cytat:
Natomiast w zakupach, to już się pogubiłem, czego jeszcze nam potrzeba. Bernard jest w stanie jeszcze z 70 swoich zasobów wydać na jakieś muły/wozy/kuce/jednorożce, jakie kombinujemy do podróży. Część jednak wolałby sobie zostawić na dalszą drogę, bo zapewne jeszcze będą potrzeby, by w trasie trochę z nich skorzystać.
- Na razie nikt nic nie kupił. Ehran i Kerm złożyli deklarki co do zakupu ale w grze jeszcze nie było konretów w tym temacie więc na razie tak na brudno te deklarki. Gladin mówi, że się na coś dołoży. Na co to jeszcze nie wiem. No Ty to jak sam tu widzisz.

- Nie wiem z czym macie trudność chłopaki. Macie kasę, macie cennik i możliwość aby dokonać wymiany.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline