Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2019, 17:32   #371
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Proszę chłopów, "jeden rabin powie tak, a inny powie nie".
A co powiem ja, jeśli mnie zapytać które rozwiązanie byłoby lepsze? Powiem: "jeden rabin powie tak, a inny powie nie."

Nakreślę wam za to sytuację początkową, bo to już i tak jest po ptokach. A raczej powtórzę
Stoi 4 cerberów w korytarzu - sanitariusze i policjanci. Mogą być prawdziwi albo nie. Dodatkowo podejrzewacie, że Jan Smith jest jakimś politykiem albo agentem. W którą teorię to cios? Prawdziwości czy nieprawdziwości? Zostawiam do waszych rozważań. I podpowiem: ja jestem w stanie racjonalnie wyjaśnić obie
Dwóch stróżów odprowadza Witolda. Zostaje tylko dwóch.

Aczkolwiek muszę przyznać, że chaos w akcjach był bezpośrednią przyczyną chaosu w działaniach. Może to kapeńkę sadystyczne, ale mnie się podobało
Dzięki temu powstała swego rodzaju alegoria tego. I wtedy wchodzę ja. Cały na biało

Brilchan, możemy pójść krakowskim targiem. Nie blisko i nie daleko. Długi spacer lub krótka przejażdżka. A po cóż mam ci utrudniać życie?
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 24-04-2019 o 17:40.
Alaron Elessedil jest offline