Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2019, 23:28   #376
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nie, nie. Nie o to chodzi

Lynx Lynx sprytnie zakamuflował podpowiedź dla ciebie. Marrrt zakomunikował to jaśniej, ale wciąż w niejednoznaczny sposób. Bardzo mi się podoba to jak to zrobili. Z poszanowaniem zagadki, której rozwiązanie znają. Z uwagą. Będą PDsy za to
Oboje ci podpowiadają, bo widzieli więcej. Owszem, to nie jest wiedza dla Adama, ale powiedzmy, że w ten sposób rekompensujemy nieco to, że musimy sobie wszystko wyobrażać, zaś nasze postacie po prostu to widzą i słyszą. Jak wpadniesz na coś i będzie to poprawne, to przy kolejnej okazji możesz pociągnąć właściwą nitkę i wtedy wszystko runie.

Tak, jak pociągniecie za właściwą nitkę, to się jej uchwycę

W przypadku Miry i Anny sprawa się niemalże wyjaśniła. Także tego
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 24-04-2019 o 23:32.
Alaron Elessedil jest offline