Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2019, 10:30   #381
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Europa wschodania zawsze była tyglem kultur i narodowości to totalitaryzmy XX wieku sprawiły że polska jest jednorodna. Hitlerek zaczął a wujcio Stalinuś i jego towarzysze poprawili. Zdaje się że kraje ościenne dalej są dość wielonarodowe więc nie ma się co dzwić tej mieszance moim zdaniem.

Teraz się zastanawiam czy nie zrobić tak że w następnym poście słońce nie padnie pod innym kątem i Adam zauważy cień kraty i przypomni sobie / pomyśli o oknie

Cytat:
Dzięki temu powstała swego rodzaju alegoria tego. I wtedy wchodzę ja. Cały na biało
Najpierw klasyczny humor żyfowski a teraz miszcz nad mistrzami w monologu którego nie znałem i ja to bardzo szanuje.

Skoro mamu być superhero to każdy musi mieć light motive moja propozycja dla Karla https://www.youtube.com/watch?v=zP12dAX0U_w

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-04-2019 o 10:38.
Brilchan jest offline