Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2019, 16:23   #384
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Brilchan, kompletne pudło, ale nie przejmuj się. Jeszcze jedna czy dwie podpowiedzi (fabularne) i załapiesz

Języki.
Odpowiedź jest bardzo prosta. Wręcz prostacka. Zapomniałem dodać jednego słowa - "kibol". Po akcji Noraku zorientowałem się, że to wyszło tak, jakby ten policjant uciekał i to była jego wypowiedź. A tak na prawdę chodziło o naszego sympatycznego kolegę dresiarza.

Mój błąd, więc Patricia dostaje coś, co w Warhammerze nazywałoby się "akcją darmową" poprzez cios w plecy.

Także wypowiedź pochodzi od kibola, uciekają obaj (ale nie razem, żeby nie było wątpliwości ).
W każdym razie brawo za czujność. Za to też wrzucę PD I taką czujność zachowujcie, bo zwykle za takimi kwestiami nie kryje się pomyłka, a celowe działanie.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline