Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2019, 21:53   #115
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
no... ostatnio jestem zaharowany po czubek głowy i jeszcze trochę...
Jutro będę miał chwilkę, to zerknę co i jak... ale nie wiem jak to wyjdzie w praniu.
- No szkoda. To trzymam kciuki aby ta harówa się wreszcie skończyła i był czas na forumowe przyjemności




Cytat:
ps: Do kiedy mamy dać posty?
- Właściwie to do dzisiaj. No mogę przedłużyć do jutra jak mówisz, że jest nadzieja, że jutro coś dasz radę skrobnąć. No ale w weekend chciałbym już mieć komplet i siadać do dumania nad postem. W każdym razie i tak to pewnie siądę w weekend do tego posta.



Cytat:
teoretycznie się nigdzie nie śpieszymy
- Właściwie to nie. Ale od weekendu za wikt i opierunek już płacicie sami, z własnych zasobów z których większość to zaliczka na poczet przygotowań do wyprawy. A piękna letnia pogoda nie będzie trwać wiecznie.


Cytat:
Moją postacią się jednak za bardzo nie przejmujcie, są magiczne sztuczki, by mógł podróżować raźno i szybko. Tylko musiał by się przyznać przed towarzyszami, iż jest magiem... więc może jednak będzie to dłuuuga podróż
- Z tą magią no to cóż... No w sumie chyba fajnie, że masz takie optymistyczne i pogodne podejście, przyda się na sesji



Cytat:
Towarzysze nie wiedzą, jak długo może Klaus podróżować. To wynika z mechaniki i właściwie wyszłoby dopiero po pierwszym dniu podróży. Więc może stosować sztuczki, aby podróżować dłużej i nikogo to nie zdziwi, ani się nie ujawni. Natomiast bez mechaniki i bez podróży wiadomo, że krasnolud ma krótkie nogi... I raczej jazda na mule gdy reszta idzie pieszo nie przypadanie mu do gustu.
- Zależy który czar Ehran ma na myśli. Jedne są dyskretne inne nie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline