Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2019, 21:54   #363
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację


Fyodor spędził dużo czasu na rozmowie z kowalem. Kajdany po trzykroć grube jak zwykłe krępujące ramiona, nogi i połączone z obrożą. Poza tym chciał… aby przyszła do ich tymczasowej siedziby i obejrzała ją w poszukiwaniu tajnych przejść, schowków i podobnych, jeśli czuje się na siłach i, że leży to w jej kompetencjach. Oczywiście za sowity grosz… Poza tym kupił też od niej dwa sztylety… na przyszłość.


~ * ~


- Teraz chcę abyś posłuchał, Marku - zaczął inkwizytor zamknąwszy się w jednym z pokoi w domu Dohna - Twardo stąpasz po ziemi. Nigdy nie spotkałeś się z dowodem na istnienie Boga dlatego nie uważasz, że definitywnie musi istnieć, albo być tym za kogo kościół go podaje. Prawda? Jesteś osobą wątpiącą. Potrafię to uszanować - nie była to do końca prawda, ale jak już Fyodor zdążył dawno temu zrozumieć… nie jego rolą jest karać pogan ani ich nawracać, choć do tego nawrócenia teraz dążył - Ja z kolei doświadczyłem jego spojrzenia i zła które krąży po ziemi w najróżniejszych formach. Teraz chcę dać ci powód abyś mógł porzucić wątpliwości. Pan jest szczodry w swych łaskach względem sług gotowych stanąć w szranki z siłami ciemności. Takich jak ja. Jedną z nich jest święta tarcza, napędzana siłą mej woli i wiary, która chroni mnie przed agresją. Spróbuj mnie uderzyć. Zaciśnij pięść i wbij mi ją pod żebra. Słabo albo z siłą, jak będziesz swobodnie czuł - Fyodor rozłożył ręce szeroko, podając mu się jak na tacy - zobaczysz, że to wcale nie jest takie łatwe.



Aktywuję, korzystając z pełnego conva, Lamb of God, w wersji z Faitha
“The player rolls Stamina + Faith (difficulty 6) and subtracts successes from his opponent’s attack roll on a one for one basis“
Stamina(4) + Faith(1) + Ryzykowany conv (2) daje ładniutkie 8 kości.

Jak raz nie trafi będę go zachęcał do ponowienia próby póki sam nie zrezygnuje, albo w końcu nie trafi. Cały czas ryzykując conva oczywiście.

Na koniec będę chciał odprawić Ritea of Blessed Vigiliance
“The player makes the standard roll. If successful, the subject's player rolls Self-Control (difficulty dependent upon how well the ritual was handled and prepared; usually a 6). If the roll succeeds, he may stay awake for a number of day equal co the number of successes he rolled, minimum of one day ( even if he fails or botches, he still reaps the benefits for one day). ln addition, the character will be hyper-alert and aware throughout that time, granting him a -1 difficulty bonus on all Wits rolls and a + 1 to initiative.“
Moje kości na tym rzucie to będą 3 (Boni Spiritus) + 3 (Wits) + 3 (ryzykowany conv)


 
Arvelus jest offline