Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2019, 20:41   #118
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przepraszam za spóźniony i właściwie mierny odpis, bo pisany z telefonu. Do 06.05 jestem na wyjeździe majowkowym, gdzie niestety okazało się, że nie mam dostępu do komputera, by lepiej przygotować odpis postaci.
- No ok, dzięki za informację. Udanego majówkowania życzę



@Wszyscy

- Szczerze mówiąc to niezbyt mam pomysł co mam Wam odpisać w grze. Skracając wygląda to tak:

Karl - dzieli się informacjami i przemyśleniami z resztą BG.
Tladin - gada w karczmie z innymi gośćmi (BN-ami).
Bernard - mówi coś do Klausa.
Klaus - brak posta.


- W takim rozrachunku właściwie Tladinowi mógłbym coś odpisać bo ma interkację ze światem zewnętrznym. W ratuszu żadnej interakcji nie ma więc nie mam do czego się odnieść. W alkowie tematy co porusza Karl to sprawa między BG więc też nic by MG miał się wtrącać. Potabelkuję co z tym zrobić. Ktoś ma jakieś suestie niech mówi.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline