Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2019, 23:26   #120
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 6 - 2519.VII.31; przedpołudnie

- Oki, doki, mój post jest :> Jeśli chodzi o termin powiedzmy na wrzucenie postów to do pt. 03.V.



Stan Zdrowia:

Klaus 10/10; zdrowy (0) (50 PD)
Gabrielle 12/12; zdrowa (0) (25 PD)
Karl 14/14; zdrowy (0) (-155 PD)
Bernard 14/14; zdrowy (0) (45 PD)
Tladin 15/15; zdrowy (0) (-140 PD)



PD




- Kerm 5 PD za próbę planowania czegokolwiek w sprawie wyprawy.

- Kerm 5 PD za wstawienie mapki światopoglądowej w komenty.

- Tladin 5 PD za docowanie dialogu z BN-em.


Omówienie



- Nie ukrywam, że ta tura właściwie dalszy ciąg poprzedniej.

- Klaus i Bernard są w ratuszu na rozmowach. Póki co będą tam "załatwiać sprawy" dopóki Ehran i Zara jakoś nie wrócą do gry i tego nie ogarną. Przynajmniej w tej i może kolejnej turze. Dlatego gdybyście chłopaki zamierzali pisać to piszcie do tego posta a ja w kolejnych daruję sobie pisanie dla Was kawałków póki nie rozstrzygnie się sytuacja w ratuszu. Zaznaczam gdybyście nie znaleźli kolejnych odpisów dla swoich postaci w kolejnej/ych turach.

- Karl i Tladin zaś dalej są we "Włóczykiju". Ruch jak zwykle, część gości przybyła część wybyła. U Tladina pi x oko nakreśliłem grubą krechą co można było się dowiedzieć od sierżanta w standardowej gadce przy śniadaniu. U Karla podsumowałem sytuację bieżącą w jakiej jest Drużyna.



- Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Klaus 120 pkt / wydane: 0 pkt. (deklarka na dwukółkę 100 pkt -20% = 80 pkt)
- Gabrielle 100 pkt / wydane: 0 pkt.
- Karl 200 pkt / wydane: 0 pkt. (deklarka na muła 100 pkt)
- Bernard 90 pkt / wydane: 0 pkt.
- Tladin 100 pkt / wydane: 0 pkt.


---


- No i na tą turę ode mnie tyle. Ktoś, coś ma jakieś pytania no to niech pyta śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline