Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2019, 15:58   #410
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mike, pisząc o tabelce z PD miałem na myśli tą w arkuszu

Marrrt, Noraku, proszÄ™ bardzo.


EDIT:

Każdy może zgłaszać się z czymś, co według niego naprawdę zasługiwało na PD, także śmiało zgłaszajcie takie rzeczy. Ale też nie chcę, żeby przybrało to formę jarmarku, na którym wystawia się śmietka za miliony monet
I nie chodzi o to, żebyście na siłę wstawiali w posty coś, co nie ma sensu. Wystarczy mi wasze zaangażowanie i aktywność, a PD prędzej czy później się znajdą

I przypominam, że poprawny post oznacza to, iż nie widzę baboli. Takich jak mój "łabądź" zamiast "łabędź"
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 29-04-2019 o 16:26.
Alaron Elessedil jest offline