Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2019, 16:32   #2
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Witam. Najchętniej zagrał bym w 1. opcję jako 5 osobowa załoga statku.

Zapewne zdecydował bym się na Terranina. Raczej nie pilot czy drugi oficer a ktoś z ochrony, żołnierz/ex-glina lub ktoś z półświatka z doświadczeniem bojowym. Podobały by mi się akcję pirackie lub coś przemytniczego, ale tak by można było użyć blastera (czy co tam jeszcze jest)

Co do mechaniki, kojarzę oczywiście Sav.W. ale jestem beznadziejny i brak mi cierpliwości przy tworzeniu KP. Jeśli by się dało dałbym szczegółową historię oraz ekwipunek a Ty przerobił byś to na mechanikę. (Czyli np. uzasadniam w historii, że mój BG trenował w dojo jako nastolatek a Ty notujesz to i dodajesz sztukę walki itd.)

Teraz pytania dwa:

1. Korzystamy z Google Doca czy raczej posty przez forum?

2.Jaka częstotliwość z racji domyślnych pięciu osób? Ja mogę nawet odpisywać codziennie, więc byłbym zazwyczaj 1 przy odpisie

PS: Świat ciekawy, z chęcią zobaczę go w akcji ^_^

Pozdrawiam PINN
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 30-04-2019 o 16:35.
Pinn jest offline