Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2019, 16:15   #417
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Linx Totalnie super skojarzenie XD dałem trochę krócej może tą części którą miałem żebyście mogli zareagować. Bo niechcę moim prefekcjonizmem stopować rozgrywki.

Cytat:
wychodzicie od razu po solidnym zamknięciu sanitariuszy,
Dobrze że o tym przypomniałeś bo bym nie pomyślał

Zastanawiałem sięwczy nie dopisać że Vanili. xsiędza i Pati nie ma w pomieszczeniu jak więzili sanitariuszy ale to najwyżej później się doda.

Inne rzeczy organizacyjne.

- Potem może dodam kawałek dialogu Adama z jego ziomkiem jeżeli Kosa użyczy komórki. Z którego generalnie będzie wynikać że nie ma jak wziąć wozu i po prostu spacerkiem do loftu dojdziemy

- Adam z chęcią odda Karlowi spluwę możemy nawet dać taką akcje że to Karl mu ją zabrał starł odciski placówchusteczką i przestrzelił zamknięty zamek ?

- Checie odegrać jakieś dialog w sesji albo na docku ? Bo przyznam się szczerze że teraz wrzuciłem na szybko bo doszedłem do wniosku że dość stopuje akcje.
 
Brilchan jest offline