Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2019, 23:14   #11
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Hehe też ciekawe ujęcie Mike. Ale nie wiem jak byśmy to ogarnęli szczególnie ja :P.. A co do sesji wydaje się już teraz, że zdecydowana większość ludzi jest za opcją gry w własnym stateczku.

Tutaj chyba ciekawszą opcją jest większa załoga. Możemy wtedy ogarnąć większą ilość smaczków. Berch i Ferus z oryginalnej załogi wiedźmy mogli by nosić pancerze typu spartan i generować większe pole ochronne. Caledorn mógłby być nordyjskim komandosem, dzikus być skrzywionym tricarnijskim wojownikiem, w 5 osobowej załodze tego nie ujmiemy.

Dedallot co do grania jako SI w ciele mechanicznym czy bionicznym to zdecydowany krok w stronę Nova Praxis. Niby wpisuje się w model Terry. Ale sztuczne inteligencje miały być bardzo rzadkie. Zastanawiałem się nad kopiowaniem umysłów w sieć, ale to wszystko zmieniło by koncepcję świata. Po co na wojnę wysyłać ludzi skoro można wirtualne twory. Sztuczne inteligencje mogła by być na poziomie np takiego lotniskowca. Ale możemy to przerobić.
 
Fenrir__ jest offline