Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2019, 14:00   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dyskusje Doktora z duszkiem były przeurocze Tony dawno temu się nauczył żetrzeba chwytać chwilę uśmiechu w tym superherosowym szaleństwie żeby jakoś funkcjonować.

- Witaj Jenny miło cię poznać z chęcią bym pogadał ale niemamy za dużo czasu bo Śmieszka jest w drodze. Ten tutaj Anioł którego dla ułatwienia będę od teraz nazwać Smuteczkiem twierdzi że Śmieszka oszalała od nadmiaru mocy i trzymała go jako więźnia- Zaczął wyjaśniać ich obecną sytuacje.

- Nie bardzo mi się uśmiecha pozwolenie mu zabić Śmieszki rzeczywiście głupio zrobiliśmy dając dziecku moc na poziomie Omega. W naszej chęci pomocy nie wzięliśmy pod uwagę że mimo przeogromnej wiedzy i intelektu była istotą niedojrzałą. Mam nadzieje że Uda mi się do niej dotrzeć bo jestem współodpowiedzialny za to co się z nią stało a w przeciwieństwie do ciebie Doktorze wiem jak to jest czuć się odrzuconym przez cały świat - Wyjaśnił.

- A teraz Smuteczek chcewam coś powiedzieć i żeby to zrobić musi mnie złapać za kark pewnie chodzi o jakieś wibracje... Dobra stary chwytaj mogę robić za twoją tubę ale potem masz mnie puścić bo chcę pogadać z twoją dręczycielką- Powiedział i ponownie naszły go czarne myśli.

Czy Anioł zabije go teraz kiedy nadał mu głupie przezwisko i oznajmił brak chęci udziału w mordzie ?

Czy naprawdę go to obchodziło ?

Czy Śmieszka zechcę wogólego wysłuchać czy jest już stracona i pochłonięta szaleństwem jak Madcap ?
 
Brilchan jest offline