Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2019, 22:23   #538
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
W sesji odpisałem, bo dziś termin, ale sam post niewiele wnosi. Dlatego, choć pewnie nie będę mógł wziąć udziału w dyskusji o treści tego jednego pytania, chciałbym choć ją zacząć, nawet jeśli nie mam nic mądrego do napisania Prawdę mówiąc niespecjalnie mam pomysł jakie to mogłoby być pytanie. Najlepsze byłoby chyba pytanie o samo zajście, ale o tym w zasadzie już bardzo dużo wiemy. Tożsamości napastników duch znać nie może, podobnie jak tego co działo się po jego śmierci (los Alliera, ciękiej wody itp.). Może gdybym miał trochę więcej czasu mógłbym coś wymyślić, ale tak to muszę uznać się za mało inteligentnym do tego zadania. Wybaczcie mi, proszę ten brak przydatności.
 
Col Frost jest offline