Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2019, 23:03   #539
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
W sesji odpisałem, bo dziś termin, ale sam post niewiele wnosi. Dlatego, choć pewnie nie będę mógł wziąć udziału w dyskusji o treści tego jednego pytania, chciałbym choć ją zacząć, nawet jeśli nie mam nic mądrego do napisania Prawdę mówiąc niespecjalnie mam pomysł jakie to mogłoby być pytanie. Najlepsze byłoby chyba pytanie o samo zajście, ale o tym w zasadzie już bardzo dużo wiemy. Tożsamości napastników duch znać nie może, podobnie jak tego co działo się po jego śmierci (los Alliera, ciękiej wody itp.). Może gdybym miał trochę więcej czasu mógłbym coś wymyślić, ale tak to muszę uznać się za mało inteligentnym do tego zadania. Wybaczcie mi, proszę ten brak przydatności.
- Fajno, że dałeś radę dać posta i to w terminie Poczekamy na resztę. Z pytaniem wolałbym konret, nawet w komentach. Dlatego fajno byście je uzgodnili między sobą albo niech ktoś arbitralnie zdecyduje jakie to pytanie. Tak bym miał co pisać w swojej turze
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline