Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2019, 11:17   #420
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Lynx mogę założyć że Kazik da Adamowi zadzwonić i wysłać 1 SMSa z komórki ? Ja wiem że ta moc sugestii ale jednak niechcęprzeginać i metagrowo NPCować BG innych :P

Generalnie to myślałem żeby dodać krótki dialog z kumplem Adama który zakończyłby się na tym że przespacerowaliby się po dzielnicy do loftu. Bo po takich wydarzeniach to woalałbym się przejść na spacer i Adaś raczej też. A mam wątpliwości czy Śróbie udałoby sięzorganizować dostawczaka.

Chyba żejednak boisz się spacerów że nas jakiś kamery czy tajne agencje nagrają to wtedy mogę niby zorganizować teoretycznie. Decyzja tu należy do ciebie skoro Karl postanawia wyskakwiać oknem to faktycznie mamy sytuiacje jak z Nietylkalnych z kibolem jako mięsem armatnim chyba że NPC też nas oleje to tu potestujemy ograniczenia mocy Adama.

W sumie nie zdziwiłbym się jakby też nas zostawił bo raczej nas nielubił to logiczne byłoby że poszedłby z xsiędzem.

Planuje jeszcze dać opis Adamowego Loftu i klubu oraz ogólne powitanie ziołem i wódą.
 
Brilchan jest offline