Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2019, 02:25   #548
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mistrzu, mojego posta w tej kolejce nie będzie. Już śpieszę wyjaśnić dlaczego.
- Lucek bardzo dziękuję Ci za wyjaśnienie. Ale naprawdę przyjemniej i klarowniej by wyglądała ta rozmowa gdybyś napisał to powiedzmy weekend temu. Przypominam, że swój post dałem w sb wieczorem. Tydzień temu. Przynajmniej bym od tygodnia wiedział, że coś jest nie tak z prowadzeniem tej sesji i że nie mam co liczyć na posty z Waszej strony. A tak dowiaduję się tego po D+1 i to dopiero jak sam zacząłem temat.


- A co do "czynności operacyjnych" wdrożonych przez Kennetha to przypominam o realiach gry i czasoprzestrzeni. W barach ze świadkiem rozmawialiście jakoś najwcześniej o 22:00. To była moja T 10. W T 11 wróciliście do hotelu i mieliście naradę co kto się dowiedział przez od czasu rozstania. No i dostaliście raport z centrali do omówienia. W tej turze zapewne policja mogła pojechać po świadka i niewiadomo co dalej. Te narady i rozmowy kończą się tuż przed północą gdy wszyscy zbieracie się do pokoju Evelyn na seans. A obecnie jest na tapecie T 12 czyli seans z duchami. Gdzie jesteście w pokoju bez kontaktu na zewnątrz i robi się ok 01:00 w środku nocy. W tym momencie powinien być post Graczy w tym za Kennetha, co robi jak odbiera ten cały seans no i jakie zadaje te nieszczęsne pytanie. On lub ktoś z kolegów. Prze dwie ostatnie tury (T 11 i T 12) BG byli w swoich pokojach bez kontaktu ze światem zewnętrznym. Mam nadzieję, że to wyjaśnia dlaczego nie ma żadnych interakcji ze światem zewnętrznym skoro scena jest ograniczona do hotelowych pokojów.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline