Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2019, 20:19   #424
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
Kazik jest na łasce Adama. W końcu to nie on ma broń XD
Jednak nie będzie mieć broni palnej ale zabierze gaz pieprzowy i paralizator już wykombinowałem co i jak zaraz będę się dopiswać do docka a potem edytować mojego posta o dialogi z NPCami moimi

EDIT: Dopisałem na docku w wielkim skrócie:
1. Adam stara siędokładnie powycierać odciski palców z spluwy chusteczkami następnie wkłada ją z powrotem w ręce ochroniarza który strzelał i walczył z partycją. Weźmieod niego gaz pieprzowy i paralizator z paska

2. Zasugerował sanitariuszom żeby się lali po mordach do nieprzytmoności. Dobry test na moc sugestii Adama czy może sugerować ludziom rzeczy dla nich szkodliwe. Hipnoza nie pozwala nakazać rzeczy groźnych dla siebie że niemożna podobno zasugerować komuś utnij sobie palec albo zabij się. Z drugiej strony jak jeden drugiego będzie lać to może zadziałać.

3. Poprosi Karla o jeden z telefonówzobaczymy co Alicja z niego wyciągnie. Tylko teraz pytanie czy wyłączyć telefon żeby nie namierzyli loftu czy lepiej zostawić włączony? hMM TO TE SUPER FIKUŚNEAPPLA KTÓRYCH NIE DA SIĘOTWORZYĆ BEZ ODCISKU PALCA CZY ZWYKŁE TANIE hUWAWEI ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 04-05-2019 o 20:42.
Brilchan jest offline