Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2019, 22:14   #428
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sorki za caps nie chciało mi się zmianieać a wcisnąłem przez przypadek. :P jak MG będzie chciał wrobić Adama to zawsze mogą pobrać jego odciski choćby z z ramy łóżka z którego schodził i przylepić do spluwy :P

Tak samo z komórką się zastanawiam czy nie wyjąć baterii i kartę PIN czy ryzykować że znajdą Loft Adama i Schron Alicji żeby ich wykorzystać przeciwko Adamowi.

Zawsze mogą złapać ich z komórki Kosy choć tu rozważam czy Adam nie mógłby mieć od Alicji jakiegoś jej autorskiego VPNa do ściągnięcia z clouda żeby zmylić algorytmy wyszukujące?

Choć z drugiej strony możliwe że idę za mocno w stronę pranojcznego kombinatorstwa bo starczy trochę porządnej detektywistycznej roboty i od razu będą mieli Dossier na temat wszystkich bliskich Adama a to nie byłaby historia superhero bez brania bliskichjako zakładników :P

Choć mam nadzieje że obejdzie się bez wciskania kogokoliwek do lodówek bo tej kliszy komiksowej bardzo nie lubię :/ jakby ktoś nie wiedział o co chodzi https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.p...nRefrigerators
 
Brilchan jest offline