Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2019, 12:06   #54
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Właśnie miałem przypominać . Co do wchodzenia na doca to zakładałem, że zaglądacie po prostu raz po raz, tym bardziej, że dużo doca jest w sesji. Tak też proponuję, bo ciągłe pisanie komentarzy mija się wg mnie z celem.

Cytat:
Napisał Warduke Zobacz post
Na pewno da się to rozwiązać łatwiej. Jeden odpis na jedną kolejkę w dowolnej kolejności i sesja nie będzie stygnąć.
A to nie jest łatwe rozwiązanie? Nad tym, byście wrzucali w odpowiedniej kolejności, czuwam ja. Wystarczy spojrzeć na doca, zobaczyć swój kolor i przekopiować, dokonawszy drobnego formatowania. A dzielenie zawsze na cztery części jest zbędne, jeśli nie uzasadnia tego logiczny podział tekstu. A kolejność i tak musi być zachowana.

Choć nie wiem, czy się zrozumieliśmy . Nie wymuszam też dawania odpisu w każdej turze, bo po co Was angażować do czegoś, co jest zbędne i musicie wymyślać posty na siłę?

Mam nadzieję mojego posta ukończyć jutro wieczorem. Postaram się też pisać w komentarzach następnym razem, kto wstawia, żeby nie było opóźnienia w komunikacji.

PS. KlaneMir, przypominam o justuj i indent.
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 06-05-2019 o 05:19.
MrKroffin jest offline