Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2019, 19:59   #27
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Nie wiem, czy to dobry pomysł - powiedział Doktor spoglądając na anioł z nieufnością.
- Oj tato, zawsze trzeba mieć sprzymierzeńców, nie? Wróg mojego wroga - powiedziała Jenny z uśmiechem.
Dłoń anioła zacisnęła się na karku Tonyego. Nie na tyle, by sprawić ból, ale geniusz prawie nie mógł poruszyć głową. Dłoń była niczym kołnierz bezpieczeństwa.
- Jeśli możecie jakoś zająć moją siostrę, oślepić ją, ja mogę zabrać jej czas. Wróci do swojej postaci nim zyskała swój czas.- Głos anioła był inny niż Tonyego. Były avenger czuł jak jego gardło i usta poruszają się, a strony głosowe wibrują tworząc dźwięk. Uczucie było podobne jakby ktoś kontrolował jego ciało, a on sam walczył z silną potrzebą kaszlu. Z resztą gdyby nawet spróbował, pewnie i tak anioł, by na to nie pozwolił.
- Czyli zrobimy za ciebie najcięższą robotę? - prychnął Doktor. - Jakby było można inaczej.
- Jeśli chcecie przeżyć - przemówił znów anioł.
Nagle przez jedno z wielu okien leciała zbroja. Był to jeden z egzemplarzy tutejszego generała Starka.
- Wyszukiwanie sygnatury genetycznej zakończone - odezwał się mechaniczny głos. - Wisisz mi już dwie zbroje - tym razem był to głos generała Starka.
Zbroja otworzyła się i posłusznie czekała na pilota.
- Może by ją trochę podrasować? - spytał Doktor wyjmując soniczy śrubokręty. - Działa instynktownie, nie myśl, tylko wybieraj ustawienia, taki system na zasadzie czytania intencji bezpośrednio z fal mózgowych.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!

Ostatnio edytowane przez Dragor : 16-06-2019 o 10:49.
Dragor jest offline