Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2019, 15:23   #792
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Post

Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Ja się przyznam, że mam problemy z odpisywaniem w tej sesji. Pewnie m.in stoi za tym brak czasu, ale też coraz częściej są momenty w których po prostu czuję, ze mój odpis jest niepotrzebny.
Przykro mi to słyszeć.

Cytat:
Czy Igła nie była w stanie rozpoznać wczesnych objawów choroby popromiennej? Czy wtedy nie zaleciłaby zmiany kierunku? Niestety się nie dowiem, bo fabuła popłynęła nie dając możliwości na reakcję.
Objawy pojawiły się dopiero w tym, jak to określacie, "jeziorze". Albo jest ono radioaktywne, albo już jakiś czas temu przeszliście przez jakiś hotspot. Nie było możliwości oceny kiedy to się stało i czy nadal jesteście bombardowani radami - nikt nie ma licznika Geigera.

Widzę, że większość jest za kontynuowaniem sesji, ale jako MG wyczuwam, że się nam ona zwyczajnie... sypie. Przestoje w pisaniu, brak wcześniejszego entuzjazmu, cisza w komentarzach (względem tego, co było przedtem), połowa graczy już nam odpadła.

Zróbmy może tak: jeśli nam przez następne 4 kolejki - czyli do końca maja - sytuacja się nie poprawi, skrócimy i zakończymy sesję. Albo nawet wcześniej, jeśli wyrazicie taką wolę jako drużyna.

Widzę, że udzielił nam się klimat Rdzy tak bardzo, że przeniknął przez monitory wprost do serc.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 07-05-2019 o 15:26.
Micas jest offline