Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2019, 12:03   #456
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 23 - Blask ozonu

- Oki, no to mój post jest. :> Co do terminu to do czw. 23.V. No chyba, że wyrobicie się wcześniej np. do następnego weekendu no to może i ja bym dał radę wcześniej.


Stan Zdrowia:

Mervin M. Wilgraines - 10/10; zdrowy;
David Greer - 12/12; zdrowy;
Sigrun Krieghafen - 10/10; zdrowa;
Koichi Takesumi - 8/10; ranny; naznaczony
Marian Zapała - 10/10; zdrowy;
Leila Birar - MIA
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)
Michael Craven - KIA (Tura 16)
Joe Xero - 10/12; ranny; - MIA (Tura 23)


- Ehran przyniósł mi bezterminowe L4. Nie da rady forumować z powodu reala. I trudno powiedzieć na jak długo. Dlatego usunąłem jego postać z aktywnej puli. Jeśli Ehran wróci a sesja będzie jeszcze trwać to pomyślimy czy i jak może wrócić jego postać.

- A z bieżących spraw. No to tak, rzuty jakie dokleiliście do postów były na ogólnie pojęty fart w łażeniu po dziurach/szukaniu kryjówek. Większość z postaci wyszła z tej próby bez szwanku. Mervin miał remis, więc tak udało mu się ledwo - ledwo ale się udało.

- Jeśli chodzi o orientację czy raczej jej brak w strefie no to jak w poście. Było dość blisko, mała różnica czasoprzestrzeni, Psionik wykulał farciarską 1-kę, fajnie opisał miejscówkę i obaj z Koichi mieli całkiem dobre rzuty no to się jakoś udało. Mniej więcej tak wygląda łażenie samopas po strefie w pogodny dzień bez niebezpieczeństwa na karku.

- Okolica jest żywa i żwawa. Co można poznać głównie na słuch. Nie wygląda na to by na tym gruzowisku byli tylko hibernatusi. Na koniec posta cała piątka jest mniej wiecej w pobliżu kryjówki jaką znaleźli i ponownie znaleźli Marian i Koichi.

- Co do zniknięcia Joe to po prostu zniknął. Wyglądało to jakby go otoczyła kula światła i zniknęła razem z nim. Zbyt szybko aby ktoś, coś zdążył zrobić.

- Poza tym wyślę wam pw. I chciałbym od każdego z Was w tej turze otrzymać odpowiedź.


---

- Chyba tyle ode mnie na tą turę. Jeśli ktoś, coś ma jakieś pytania czy co to pisać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline